Co je to TR3-B? A program Aurora?

Léto u rybníka, který si tak moc přeje být jezerem, se pom alu chýlí ke svému chladnému a deštivému konci, kemp se vyprazdňuje a pohodový letní mikrosvět „starého normálního světa, který se nevrátí“ za chvíli utratí poslední dny přiděleného času svobody. Mezi jednotlivými sprchami chladného deště se objeví vždy několik zvědavých malých odvážlivců, zatoužících po dobrodružství v korunách stromů, aby po krátké instruktáži a upozornění na to, že to ale opravdu klouže, si s tvarohovými nohami na vlastní kůži vyzkoušeli v osmi metrech nad zemí, že nekecám, ale že to fakt klouže. V tu chvíli se dávám do řeči s rodiči malých odvážlivců, mladým párem odněkud od Berouna, pohodáři a ejhle, dokonce probuzení ukazuje se po malé chvíli rozhovoru. Nepřekvapí, že náš rozhovor pokračoval i večer, jen u zapáleného grilu před mým „lesním domečkem“ pod lanáčem. A ani nevím jak jsme se k tomu dostali, ten mladý táta začal vyprávět o svém nedávném setkání s UFO. Tady, u nás, v Česku, kousek od Berouna, nedaleko od něj bydlí, tak přímo tam u nich doma. Zvláštní „plavidlo“ trojůhelníkového tvaru, se třemi světly v každém z vrcholů a cosi svítícího kulatého vespod a nějaká menší, jakoby „poziční“ světla po stranách.

Popis seděl na to, čemu se v konspiračních kruzích říká TR3-B a jde o supertajný projekt a patent američanů, taktickou, průzkumnou vesmírnou letadlovou platformu s jaderným pohonem trojúhelníkového tvaru TR-3B Astra vyvinutou v rámci TOP SECRET leteckého programu AURORA nejspíš z „černých“ peněz amerického rozpočtu. Aurora je ten nejtajnější skutečně existující program amerického leteckého průmyslu a TR3-B Astra je ten nejexotičtější letoun vyvinutý v rámci tohoto programu, z pověření Národního výzkumného úřadu USA, CIA, NSA a pravděpodobně pod kontrolou  „deep state“.

TR3 – B

Létající trojúhelník TR-3B není fikce a byl postaven pomocí reverzního inženýrství, přičemž tato technologie byla dostupná dokonce již v polovině 80. let minulého století. Avšak nikoliv každé spatřené UFO na obloze je jedním z nich.

Vnější povlak plavidla TR-3B automaticky reaguje na elektrickou radarovou stimulaci a může měnit jak svoji vlastní odrazivost, tak ale i absorpční schopnost radaru, ale pro radar změní i barvu, nebo svůj tvar. Tento polymerový plášť, ovládaný elektronikou TR-3Bs a ECCM, může způsobit to, že dotyčné plavidlo bude vypadat třeba jako malé letadlo nebo jako nějaký létající válec, nebo dokonce dokáže přimět radarové přijímače k ​​falešnému detekování různých cizích letadel, nebo žádných letadel, nebo několika letadel na různých místech současně. Kruhový, plazmou na bázi rtuti rtuti naplněný akcelerační prstenec zvaný Magnetic Field Disrupter, obklopuje otočnou kabinu posádky a je technologicky hodně daleko před jakoukoli dosud představitelnou technologií v leteckém či vesmírném průmyslu.

Laboratoře Sandia a Livermore vyvinuly technologii MFD  reverzním inženýrstvím mimozemské technologie. Vláda USA  se pochopitelně snaží vynaložit maximální možné úsilí na ochranu a utajení této technologie. Funguje to přibližně takto: plazma na bázi rtuti je natlakována na 250 000 atmosfér při teplotě 150 stupňů Kelvina a zrychlena na 50 000 otáček za minutu, aby se tím vytvořilo supervodivé plazma se schopností dosáhnout  gravitačního narušení. MFD generuje magnetické vírové pole, které narušuje nebo neutralizuje účinky gravitace na hmotnost objektu ve své blízkosti, až o 89 procent. Nechápejme to však špatně, toto není technologie tzv. antigravitace. Anti-gravitace vytváří odpudivou sílu, kterou lze použít k pohonu, zatímco MFD vytváří narušení gravitačního pole Země pouze ve hmotě uvnitř kruhového urychlovače. Hmotnost kruhového urychlovače a veškerá hmotnost všeho uvnitř urychlovače, jako je kabina posádky, elektronika, avionika, systémy MFD, palivo, environmentální systémy posádky a jaderný reaktor, se sníží o celých 89%. To způsobí, že takové plavidlo bude extrémně lehké a proto schopné překonat svymi schopnostmi jakékoli dosud postavené plavidlo – samozřejmě kromě těch UFO, která jsme nepostavili.

TR-3B je letecká, vesmírná průzkumná platforma určená do vysokých nadmořských výšek,  pro nenápadný průzkum s časově neomezenou operační schopností.  V Groom Lake se šušká o novém technickém prvku, který funguje cosi jako katalyzátor vytvořené plazmy. Se sníženou hmotností plavidla o 89% tak může létat rychlostí 9 Machů, a to jak vertikálně tak horizontálně. Informované zdroje říkají, že výkon letadla je omezen pouze tím, co ještě mohou lidští piloti vydržet a přežít. Což ovšem může reálně být opravdu hodně, vzhledem k tomu, že spolu s 89% snížením hmotnosti všeho uvnitř, jsou i síly zrychlení G také sníženy o 89%!

Pohon TR-3Bs zajišťují 3 multimode trysky namontované v každém dolním rohu trojúhelníkového letounu. TR-3 dokáže vyvinout rychlost sub-Mach 9, dokud nedosáhne výšek nad 120 000 stop, pak jen bůh ví, jak rychle může letět! Tři raketové motory s více možnymi provozními režimy, umístěné pod každým rohem plavidla používají ke svému pohonu bud vodík nebo metan a kyslík. V raketovém systému na kapalný kyslík/vodík tvoří celych 85% hmotnosti paliva kyslík. Jaderný tepelný raketový motor používá vodíkový pohon, obohacený kyslíkem pro větší akceleraci a tah. Reaktor zahřívá kapalný vodík a vstřikuje kapalný kyslík do nadzvukové trysky, takže vodík hoří souběžně v přídavném spalování kapalného kyslíku. Multimode pohonný systém může: pracovat v atmosféře s výkonem poskytovaným jaderným reaktorem, v horních vrstvách atmosféry pak s vodíkovým pohonem a na oběžné dráze s kombinovaným vodíkovým a kyslíkovým pohonem.

Je třeba si uvědomit, že 3 raketové motory musí pohánět pouze 11 procent celkové hmotnosti přísně tajného letounu TR-3B. Jeho motory údajně staví Honeywell. Mnoho pozorovaných trojúhelníkových UFO nejsou ve skutečnosti žádná mimozemská plavidla, ale právě tyto přísně tajné TR-3B. NSA, NRO, CIA a USAF hrají takovou konspirační hru s nomenklaturou letadel-vytvářejí modely označené TR-3, upravené na TR-3A, TR-3B a Teir 2, 3 a 4, s příponami jako Plus nebo mínus, které jsou přidány jen k dalšímu zmatení skutečnosti, že každé z těchto označení je určeno pro zcela jiné letadlo a ne pokaždé pro stále jedno a to samé kosmické plavidlo. TR-3B se liší od TR-3A asi stejně tak, jako se liší banán třeba od hroznů. Některá z těchto plavidel jsou řízena lidskou posádkou a jiná fungují zcela automaticky bez posádky.

U rybníku z webu theeventchronicle.com

převzala a přeložila Myšpule

Zdroj:

https://theeventchronicle.com/secret-plane-tr-3b-patent/

2 komentáře: „Co je to TR3-B? A program Aurora?“

  1. Tvůj blog neustále přenáší data na Googl, proč?
    A ten wordpress systém to tady automaticky cenzuruje, takže se velmi často bezdůvodně zamítají příspěvky

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s